B2B Yönetimi

Akıllı E-Ticaret Çözümleri

B2B Yönetimi
ÜRETİCİLER, TOPTANCILAR VE BAYİLİKLER

B2B e-ticaret sektörü büyüyor. Toptancılar, markalar ve üreticiler gibi B2B işletmeleri, ürünlerini giderek daha fazla çevrimiçi satmaktadır ve satmak istiyorlar. B2B e-Ticaret pazarı büyüdükçe müşteri beklentileri de büyüyor. B2B alıcıları, B2C e-Ticaret ortamlarında kullanılan satın alma deneyimlerinin aynısını bekler. B2B alıcılarını çevrimiçi olarak tatmin etmek için sistemi düzene koymak hayati önem taşır. VagonSoft, şirketlerin tüm ihtiyaçlarına olanak tanıyarak, kullanıcı deneyimi hem bayi hem müşteri tarafından yüksek verimli siteler yaratarak sistemin güçlü kalmasını sağlar.

VAGONSOFT B2B YÖNETİMİ FAYDALARI

Verilerinizi Merkezileştirin

Ürünleriniz ister telefon, ister e-posta veya web mağazanızda satılsın, tüm siparişleriniz ve stoklarınız merkezi bir sitede kaydedilsin. Müşterilerin ve bayiliklerinizin siparişlerini nereden ve ne zaman verdiğini takip edebilir aylık raporlar oluşturabilirsiniz. 

Kolay Erişim ve Takip

İşletmeniz için satışlarınızı arttıracak stratejilere sorunsuz bir şekilde erişin. Herhangi bir satış sitenize entegre edin ve siparişleri, stokları, müşterileri ve çok daha fazlasını gerçek zamanlı olarak takip edin.

Müşteri Beklentilerinden Fazlası

B2B müşterileri yüksek standartlara sahiptir. Çevrimdışı satın alma süreçlerinden bildikleri hizmetin çevrim içi olarak da aynı olmasını beklerler. Tüm müşteri etkileşimlerini tek bir siteden takip ederek, işletmeniz benzeri görülmemiş bir müşteri hizmeti sunabilir.

Tedarik Zinciri Karmaşıklığını Azaltın

Sisteminizde ki sipariş süreçlerini ve stoklarınızı takip etmek zor olabilir. Siparişleri ve stok verilerini merkezileştirin. Stoklarınız üzerinde kontrol sahibi olun. Kargolamayı takip ederek siparişleri baştan sona takip etmenizi sağlar.

VAGONSOFT B2B YÖNETİMİ ÖZELLİKLERİ

TÜM B2B KANALLARINI YÖNETİN
Satış Kanalı Yönetimi

Sağlam bir çok kanallı e-ticaret stratejisine sahip olmak, çeşitli satış kanallarını yönetmekle birlikte gelir. Profesyonel alıcılar B2C’de kanallar arasında sorunsuz satın almaya alıştıklarından, kanallar arasında geçiş yaptıklarında bile sorunsuz ve tutarlı bir B2B deneyimi isterler.

GERÇEK ZAMANLI SİPARİŞ TAKİBİ
B2B Sipariş Yönetimi

B2B satış kanallarındaki tüm siparişlerin tek bir yerden erişin. Baştan sona siparişleri takip edin. Siparişlerinizi baştan sona kadar izleyerek erişim sağlayabilirsiniz.

STOKLARINIZ ASLA BİTMEZ
Stok Yönetimi

Satın alma siparişlerini, stokların depolanmasını ve satılacak ürün miktarını kontrol etmek ve denetlemek. Kendinize ülke çapındaki depolarınızda stokta bulunanlar üzerinde bir bakışta kontrol sağlayarak tüm kanallarda yeterli bir stok seviyesi sağlayın.

MÜŞTERİLERİNİZİ TANIYIN
Ticari Müşteri Yönetimi

B2B müşterilerinizle olan ilişkiniz karmaşık olabilir. Tüm bilgilerini tek bir merkezi veritabanında takip ederek mükemmel bir müşteri hizmeti sağlayabilirsiniz. Müşteri verileri oluşturun, faturalar dahil olmak üzere e-posta iletişimlerinin kaydını tutun.

AKILLI SİPARİŞ TESLİMİ
B2B Kargolama

VagonSoft kargo takip sistemi tüm kargo firmaları ile api üzerinden çalışır. İhtiyaçlarınıza en uygun gönderi yöntemini seçersiniz. İster merkezi bir depodan siparişleri teslim edin, ister stoksuz satış yapın veya ister gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazanızdan sipariş gönderin. Esnek gönderi özelliği, siparişlerinizi yerine getirme şeklinizi iyileştirecektir.