Dijital Pazarlama

Pozitik sonuç alan dijital pazarlama stratejileri

VAGONSOFT POZİTİF SONUÇ ALAN DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ SUNAR

VagonSoft, dijital pazarlama stratejinizi doğru bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. VagonSoft ile Sosyal medyayı, Google’ı, PPC’yi, SEO’yu, web sitenizi (içeriği) tutarlı strateji ile harmanlayıp geleceğinizi inşa edin.

İlgi çekici bir kampanya; alakalı, göz alıcı reklam ögelerini bilinçli analitikle ve hepsinden önemlisi hedef kitlenizi doğru seçerek sorunsuz bir şekilde birleştirmelidir. Doğru kampanya oluşturmak için denenmiş ve test edilmiş bir sürecimiz var: Bu tecrübe İş ve ticari hedeflerinizi anladığımızdan emin olmamızı sağlıyor. Hedef kitlenizi belirliyoruz ve hangi siteleri kullandıklarını, zaman geçirdikleri sosyal medyayı, onları neyin motive ettiğini detaylandıran raporlar oluşturuyoruz. Ayrıca rakiplerinizi analizinizi yaparak onlardan bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Nereden bağlantı aldıklarını, nasıl bir yol izlediklerini öğrenmek için detaylı bir analiz ve raporlama gerçekleştiriyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİMİZ

VagonSoft Dijital Pazarlama Uzmanları
İşinizi zirveye taşımaya hazır!

VagonSoft çalışma stratejisini seçtiğinizde muazzam bir güçle dijital pazarlama yapmayı seçersiniz. Dijital alanda uzmanız. Bilgi ve deneyimlerimizi alıyor ve bunları araştırma, veri içgörüleri ve işletmeniz hakkındaki bilgilerle harmanlıyoruz. Bu, bize güçlü hikaye anlatımı yoluyla kitlenizin ilgisini çekmek için gereken altyapıyı verir.

Strateji

İşletmenizin gelişmesi için stratejik olarak uyum sağlıyoruz.
Sizin için kalıcı bir dijital pazarlama stratejisi yürütüyoruz. En ince ayrıntısına kadar düşünerek doğru hamleleri gerçekleştiriyoruz.

Hikaye Anlatma

Kendimizi müşteriniz ya da ziyaretçiniz yerinize koyuyoruz, Hikayeyi, Kullanıcı deneyimini arttırmak için oluşturuyoruz. Ziyaretçilerinizde bir anı uyandıran ve ilişkiler kuran kişiyi tutan hikayeler yaratıyoruz.

Kitle

Gerekli bilgiye sahibiz ve sonuç odaklıyız, başarıyı garanti ediyoruz. Ziyaretçilerinizi en iyi arkadaşlarımız gibi tanıyoruz. İşlemler sonucunda, bağlantıları potansiyel müşterilere ve satışlara yönlendiriyoruz.

Sosyal medya pazarlamacılığı
Sosyal Medya Pazarlamasıyla birlikte güven oluşturun, bir topluluk geliştirin, ilham verin, eğitin ve eğlendirin. Türkiye’de sosyal medyanın gücünden yararlanan bir yazılım ajansıyız. Topluluk Yönetimi aracılığı ve Sosyal Medya Reklamları aracılığıyla yeni potansiyel müşteriler kazanmaya kadar, doğru platformları tutarlı ve dikkatli bir şekilde kullanıyoruz. Eğilimler ve kendi hedefleriniz bağlamında sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanabilmemiz için avantajlarına ve dezavantajlarına hakimiz.

Strateji

Müşterilerinizin ilgisini çekmenizi ve etkileşim kurmanızı sağlıyoruz.
Markanızla ziyaretçilerin etkileşimini arttırmak için sosyal medyayı kullanıyoruz. İlgi uyandırmaktan bilgilendirici eğitime kadar doğru yaklaşımı benimsiyoruz.

Hikaye Anlatma

Markanızın kontrolünü size veriyoruz.
Bizimle sosyal medya, evcilleştiremeyeceğiniz bir canavar değil, kaliteli hizmet sunan bir ortak haline gelecektir.

Kitle

İşletmenize hizmet eden bağlantıları biz yönlendiriyoruz.
Bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı işletmeniz için kaliteli içerik yaklaşımıyla birleştiriyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması (SEO)
Türkiye’nin yeni nesil SEO ajansı olarak, arama sıralamanızı artırıyor ve arama motorlarındaki varlığınızı optimize ediyoruz. Görünürlüğünüzü, trafiğinizi ve dönüşümlerinizi artırabilmemiz için ölçümleri, verileri ve iş gereksinimlerinizi derinlemesine inceliyoruz.

Strateji

Teknik SEO yapıyoruz. Optimizasyon yapıyoruz. Gün geçtikçe her işlemle bizlerde büyüyoruz. Teknik ve anlayışlı bir SEO analizi ile başlayarak, uygulama ve yönetime kadar, arama varlığınızı stratejik, düzenli ve disiplinli şekilde artırmak için web sitenizi optimize ediyoruz.

Hikaye Anlatma

İnsanlar sizi görmesini sağlamak için teknik dökümanlar oluşturuyoruz. SEO’nuz üzerinde çalışırken, Arama motorlarında doğru kişiler tarafından, doğru zamanda ve doğru şekilde görünmenizi sağlıyoruz.

Kitle

Denetliyor, uyguluyor, yönetiyor ve pozitif sonuç elde ediyoruz. SEO tamamen yetkinlik, uzmanlık ve güvenilir olmakla ilgilidir, böylece aktif olarak en üst sıralarda olmayı ve dönüşümleri en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Google Ads (PPC)
Türkiye’de PPC ve SEO’nun entegrasyonunu anlayan bir PPC yeteneğine sahip profesyonel bir ekibe ihtiyacınız var. Bu, uzmanlık ve bilginin teşvik ettiği bir teknik sihirbazlıktır. Verilerinize ve deneyimlerimize göre Google Reklamlarınızı sürekli olarak iyileştiriyor ve optimize ediyoruz. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlamak için teknik uzmanlığımızı hedefleriniz ve bütçenizle birlikte kullanıyoruz.

Strateji

Performansınızı önemsiyoruz.
PPC ile veriler önemlidir, görünürlüğünüzü artırmak, trafiği ve büyümeyi artırmak için PPC’yi geliştiriyoruz.

Hikaye Anlatma

Kontrolün sizde olması için hareket ediyoruz.
Müşterilerinizle birlikte iş hedeflerinizin ortak noktada buluşması için çalışıyoruz. Tarafımızdan yönetilen PPC kampanyaları sizi 3-0 öne geçiriyor.

Kitle

Size herhangi bir trafiği değil, doğru trafiği getiriyoruz.
Düşünceli, veriye dayalı PPC kampanyalarımız, trafiğin boşa harcanmasını değil, önceden nitelendirilmiş potansiyel müşterileri almanızı ve böylece yatırım getirinizi maksimize etmenizi sağlıyoruz.

İçerik pazarlama
Duruşa, Misyona ve Etkili bir Vizyon için…

İçerik bir sitenin kralıdır, ancak taht için pek çok yarışmacı vardır. Rekabetçi olalım ve içeriğinizin yaratıcı ve stratejik olarak harikalar yaratmasını sağlayalım. Kaliteli İçerik, sıralamalarda yükselirken otoritenizi ve uzmanlığınızı sergilemenin harika bir yoludur. Müşterinizi ziyaret süresince olumlu geri dönüşe ve web sitenizle ilişkisinin artmasını sağlar.

Strateji

İçeriği bilinçli olarak ve doğru sonuç için kullanırız.
Ziyaretçilerinizi etkilemeniz için görsel, ilham verici ve yaratıcı içerikler hazırlıyoruz.

Hikaye Anlatma

İçeriğinizi duyulan ses haline getiriyoruz.
Bir hedef kitlesinin ilgisini çekmek bilinçli çaba gerektirir. Biz de bunu yapıyoruz, hedef kitlesinin sitenize tekrar dönmesini sağlıyoruz.

Kitle

Markanızın büyüsünü benzersiz bir içeriktir.
İçerik pazarlamasına yaklaşımımız, sizi diğerlerinden farklı kılmaktır. Otorite olan siz ve sitenizdir.