Mobil Uygulama Geliştirme

Google & Apple & Huawei

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil cihazlar dünyayı kasıp kavurduğundan beri, özel mobil uygulama geliştirme hizmetlerine olan talep artmaya başladı. Kuruluş sahipler her işletme müşterileri için yenilikçi bir uygulama geliştirme ihtiyacı hissetti. Bunun nedeni, müşteri katılımını artırabileceği, ürün ve hizmetlerin tanıtılmasına yardımcı olabileceği, daha iyi müşteri desteği sağlayabileceği ve çok daha fazlasını hızlı bir şekilde sağladı için mobil uygulama tercih ediyor.
Fakat aynı zamanda kendini açıkça hissettirmeye başlayan tüm bu faydaları elde etmek için birçok mobil yazılım geliştirme şirketinden hizmet almayı düşündünüz. Mobil yazılım geliştirme sürecine sahip, çizim modülünden lansmana ve ötesine kadar her küçük ayrıntıyı düşünen özel bir mobil uygulama geliştirme şirketi bulmanız gerekiyordu. Kısacası VagonSoft gibi bir şirket.
Yıllar geçtikçe, çok sayıda sektördeki geniş bir müşteri yelpazesi için mobil platformlar geliştirme konusunda geniş deneyim kazandık. Mobil uygulama geliştirme hizmetlerimiz, sahip olabileceğiniz her türlü gereksinimi karşılayabilir. Böylelikle müşterileriniz için yazılım geliştirebilir, iç süreçleriniz için bir destek aracı oluşturabilir, Hibrit bir uygulama oluşturmak için bir web geliştirme ekibi ile işbirliği yapabilir veya markanız için tam bir mobil strateji geliştirebiliriz.

Android, iOS ve Daha Fazlası için Çözümler

Mobil uygulama geliştirme hizmetlerimiz, müşterilerimize mobil dünyaya girmeleri için ihtiyaç duyacakları her şeyi sağlar. Elbette bu, sektöre hakim olan işletim sistemleri için uygulama geliştirme hizmetleriyle başlar.
Android ve iOS Mobil uygulama geliştiricilerimiz, hedef kitlenizi, iş hedeflerinizi ve özel alanınızı dikkate alarak sıfırdan Hibrit veya yerel uygulamalar tasarlayabilir.
Ancak VagonSoft size sunabileceği tek şey bu değil. Mobil uygulama geliştirme hizmetlerimiz, aşağıdakiler dahil, mobil ile ilgili hemen hemen her şeyi kapsar:

• Android ve iOS Uygulamaları
Daha önce de belirttiğimiz gibi, ancak tekrarlamak gerekiyor: Android ve iOS uygulama geliştirme uzmanlarımız, mobil kullanıcılarınızla etkileşim kurmak için yerel uygulamalar oluşturabilir. Mobil uygulama geliştiricilerimiz, hem Android hem de iOS sistemlerinin tüm ürün kataloğu için yüksek kaliteli yerel uygulamalar oluşturabilir.
Bu, Android akıllı telefonlar ve tabletler, Android TV’ler ve Google’ın işletim sistemi tarafından desteklenen diğer cihazlar için çözümler geliştirebileceğimiz anlamına gelir. Ek olarak, iPhone’lar, iPad’ler, Apple Watch’lar ve Apple TV’ler için yerel bir uygulama üzerinde çalışabiliriz. Doğrudan Android ve Apple uygulama mağazalarına girebilecek yerel bir uygulama tasarlayacak deneyim ve uzmanlığa sahibiz.

• Eski Platform Güncelleme
Mobil dünyayı çevreleyen kullanıcı gereksinimleri, uygulama mağazaları ve teknolojiler her zaman değişiyor, böylece artık daha yeni platformlarla entegre olamayan eski sistemlerle sıkışıp kalabilirsiniz. Bu nedenle size güncelleme hizmetlerimizi sunuyoruz, böylece eski uygulamalarınızı güncel duruma getirebiliriz.
Mobil uygulama geliştiricilerimiz, her türden uygulamayı güncelleme konusunda oldukça deneyimlidir. Eski uygulamalar söz konusu olduğunda çok çeşitli ihtiyaçları karşılayabiliriz:

  • Kodu, yeni mağaza gereksinimlerine uyacak veya yeni özellikler ekleyecek kadar yeniden işleyebiliriz.
  • Müşterilerin taleplerini karşılamak için arayüzü yeniden tasarlayabilir veya tüm UX’i iyileştirebiliriz.
  • Temel kodu koruyarak tüm uygulamayı sıfırdan yeniden tanımlayabiliriz.

• Kurumsal Uygulama Hizmetleri
Şirketiniz günümüz dünyasında başarılı olmak istiyorsa bir mobil stratejiye sahip olmanın şart olduğunu bilir. Bu nedenle VagonSoft, bir uygulama oluşturmanıza yardımcı olacak kurumsal mobilite hizmetleri sunar. Müşteriler için sadece mobil araçlar geliştirmiyoruz, aynı zamanda iç süreçleri güçlendirerek onları daha verimli ve etkili hale getiren bir mobil platform da geliştiriyoruz.
Mobil uygulama geliştirme hizmetlerimiz, genel iş stratejinize uyacak şekilde özelleştirilmiştir, böylece geliştirdiğimiz planın şirketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlandığından emin olabilirsiniz. Şirketiniz için geliştirdiğimiz tüm çözümler, doğru mimariyi kullanırken dijital ortamınızla entegrasyonu maksimumda tutar, Veri güvenliği standartlarını takip eden kapsamlı bir adım adım süreçten geçer.

• Kullanıcı Deneyimi Tasarım
Odak noktamızın, yalnızca bir ürünün işlevselliğine değil, kullanımına da değer verdikleri son kullanıcının tüm deneyimine sahip olması gerektiğini kabul edebiliriz. Mobil uygulamalardan bahsederken bu durum farklı değil. Bunu göz önünde bulundurarak, uygulama geliştiricilerimize kullanıcı deneyiminizi tasarlamanıza ve mobil ürünlerinizi kullanırken elde ettikleri nihai memnuniyeti sağlamanıza yardımcı olacaklarına güvenebilirsiniz.
Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi yaratmak, temel özellikler ve estetikten psikolojik davranışlara ve piyasa eğilimlerine kadar birçok yönü içerir. Neyse ki, mobil uygulama geliştiricilerimiz, kullanımı kolay ve her durumda sorunsuz bir performans sunan uygulamalarda üstün deneyimler oluşturmak için gerekli uzmanlığa sahiptir.

Mobil Uygulama Geliştirmeye Akıllı Yaklaşım

Uygulamanızda gerçekten başarılı olmak istiyorsanız, doğru ortağı bulmalısınız: fikrinizi kağıttan alıp gerçeğe dönüştürebilecek sağlam bir strateji tasarlayabilen biri. Biz bunu yapabiliriz. Başladığımız tüm projelerde ana hedefimiz her zaman aynıdır.
Bunu nasıl başarabiliriz? Başlangıç Sloganımıza uyarak: “Yetenek Tarafından Harekete Geçirilen Teknoloji, Gerçek Teknolojidir.“
Teknoloji, yaptığımız işin merkezinde yer alır ve bu, mobil hizmetlerimizde de farklı değildir. Uygulamaları geliştirirken yardımcı olabilecek çerçeveler, araçlar ve teknolojiler konusunda yolumuzu biliyoruz. Teknoloji, geliştiricilerimizi seçmek için teknoloji odaklı bir metodoloji kullandığımız noktaya kadar, dahili süreçlerimizde de önemli bir rol oynar.