Harika bir hikayemiz
harika ekibimiz var
ve uzun bir yolumuz.

VagonSoft kurulduğu günden bugüne kadar bir çok projede başrol oynamıştır. Hizmet verdiği alanlarda uzun yıllar bu sektöre hizmet etmiş harika bir ekibe sahiptir.

Şirket temelleri Mart 2011’de atıldı. VagonSoft önceki bilinen adıyla Keymenz Web Studio yerel olarak mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan firmaydı. 2012 Şirket resmiyet kazanarak globale açıldı ve hizmet yelpazesine Seo, Dijital Pazarlama ve E-Ticaret alanlarını kattı. Mayıs 2021 tarihinde Keymenz Web’in tüm hakları Almanya’ya teslim edildi. Ve şimdi ki adı ve aynı kadro ile VagonSoft markası ile hizmet veriyor.

hayal gücü bilgiden daha etkilidir. A. Einstein

Geniş fikirler

Geniş düşünüp yerel davranmayı biliriz. Eğer müşterilerimizin projelerine geniş bir perspektiften bakmazsak, fikirlerimizin kısa zamanda işe yaramayacağına inanıyoruz. Yolun başında cevaplanması gereken sorular vardır, Dünya trendleri nasıl yerel alışkanlıklara entegre edebiliriz? Kültürel farklılıklara sahip tüketiciye nasıl hitap edebiliriz? Hedef kitlenin alışkanlıklarını nasıl öğrenebiliriz? Bir trendi sadece takip mi ediyoruz, trend mi yaratıyoruz?

Doğru planlama

Bir projenin doğru bir şekilde başarıya ulaşması için, doğru ve nokta atışı ile ihtiyaçları tespit edip, etkili çözüm üretildiğinde mümkün olur. VagonSoft olarak doğru planlama kurmaya başladığımızda tüketici deneyiminden yola çıkar, kafa karıştıran fikirlerden uzak, modern ve sade yöntemler buluruz. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmaktansa, en yalın ve doğal metotla yüksek verimliliğe ulaşmaya çalışırız.

Geleceği Düşünmek

Günümüzde, markaların ve işletmelerin hedef kitleleri ile bir bağ kurabilmek için; mesajlarını direkt iletmekten ziyade deneyim yaşatmaya odaklanmaları gerekiyor. Bizim de her projede ana hedefimiz tüm yetkinliğimiz ile daha iyi deneyimler yaratmak, odağımız ise kullanıcılarımızın şimdi ne düşündüğü değil; yarın ne düşüneceklerini ve neye ihtiyaç duyacaklarını tespit etmek.

Rakamlarla VagonSoft

1
Başarılı Proje
1
Gönderilen Teklif
1 m
Dakika Görüşme
1 b
İçilen Kahve
Scroll to Top