Pazaryeri Entegrasyonu

Satışlarınızı kolayca artırın

Pazaryeri Entegrasyonu Genel Özellikler

Vagonsoft pazaryeri entegrasyonu geniş ve kapsamlı yazılıma sahiptir. Pazaryeri mağazanızın satıcı panelinde yaptığınız tüm işlemleri E-ticaret sitenizin yönetim panelinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Yönetim

Pazaryeri mağazalarınızı tek ekrandan kolayca yönetirsiniz. Kullanıcı yönetimi ve kullanıcı dostu yazılımı ile işlemleriniz çok kolay.

Sorunsuz Güncelleme

Pazaryeri mağazalarınızda yayınladığınız ürünlerin içeriklerini, fiyatlarını ve stok bilgisi güncellemelerini tek tuşla istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Listeleme

E-Ticaret Kontrol panelinden ürünlerinizi düzenleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazaryerlerinde ki mağazalarınıza tek yada toplu olarak kolayca listeleyebilirsiniz.

Canlı Destek

Pazaryeri Entegrasyon yazılımı ile alakalı tüm soru, istek ve şikayetlerinizi 7/24 olarak telefon, whatsapp aracılığıyla bizlere aktarabilirsiniz.

Eğitim Desteği

Yazılım uzmanlarımız satın alım sonrasında sizlere profesyonel bir şekilde uzaktan bağlantı ile pazaryeri entegrasyon yazılımının detaylarını anlatıyor olacak.

Hızlı Kurulum

Yazılım uzmanlarımız pazaryeri entegrasyon yazılımını kısa süre içerisinde kurarak pazaryeri mağazanızın ve e-ticaret sitenizin entegrasyonunu sağlar.

Pazar yeri yönetimi uzmanlarından oluşan ekibimiz ne yapar?

  • Pazar yerlerini kullanma konusunda uzman tavsiyesi
  • Yeni pazar yerlerinin keşfedilmesine ilişkin rehberlik
  • Yurtdışı pazar yerler için uzman rehberlik (Örn. Amazon Lojistik Ağı)
  • Pazaryeri listeleme ve fiyatlandırma uzmanlığı
  • Stok tutma zamanından kargolanmasına kadar derinlemesine bilgi

Pazaryeri uzmanlarımız, küresel pazarlarda satış yapmanın ve kârı en üst düzeye çıkarmanın ayrıntılarını size açıklamak için çalışmaktadır.

Pazaryeri sektöründe çevrimiçi perakendeyi geride bırakan büyüme ile yanınızda harika bir ekibe ihtiyacınız vardır.

VagonSoft pazaryeri yönetimi uzmanlarından oluşan ekibimizle tam olarak buna sahipsiniz.

Scroll to Top