Seo Hizmetleri

Markanızı ve işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyoruz

Markanızı ve işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmış özel SEO paketleri sunuyoruz. Büyük olasılıkla bizi Google Arama aracılığıyla buldunuz. Bu şekilde müşteri kazanıyoruz ve aynısını yapmanıza yardımcı oluyoruz!

VagonSoft – Yeni nesil SEO şirketi.
Neden tercih edildiğimizi öğrenmek ister misin ? 

VagonSoft, size Türkiye’deki en iyi SEO hizmetlerini sunmaya adanmış girişimci bir ekibe sahiptir. Dünya Standartlarında SEO Hizmetleri sunan şirketlerden biri olarak kendini geliştirmiştir, şimdi ufkunu sadece Türkiye’de değil, Almanya, İngiltere ve Rusya’da genişletti. VagonSoft Seo ekibi olarak, müşterilerimize her zaman İstanbul/Türkiye ve avrupa çapında en iyi SEO hizmetlerini sunmaya inandık . SEO’da on yıldan fazla deneyime sahip olan uzmanlarımız her zaman doğru ve kaliteli hizmet verebilmek adına kendini geliştirmeye devam etmektedir.

SEO Nedir ?

Sorusuna cevap vermek gerekirse, bir web site ile ilgili Google gibi arama motorları için yapılmakta olan tüm iyileştirme yolları olarak bilinmektedir. İnternet yolu ile bilgi ve ürün aramak için kullanılmakta olan arama motorları sayesinde ve bu özellikleri ile web platformlarının en büyük ziyaretçi müşteri kaynakları olarak bilinmektedir. Kişilerin arama motorlarında büyük bir olasılık ile çıkan ilk sonuçlara bakmaları o siteleri ziyaret etmeleri zaman ile bu sektörün var olmasına ve önemli bir hale gelmesine yol açmıştır.

Yalnızca Google’da her gün 3,5 milyar arama yapılıyor ve arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almak için yarışan pek çok insanla karşılaşırsınız. Ancak,  Keymenz Seo uzmanları anahtar kelime araştırması ve SEO iyileştirmesi yetkinliği sayesinde, işletmenizin etkili bir şekilde sıralamalarda hak ettiği görünürlüğü kazanması sağlanacaktır.

İşletmeniz ya da markanız SEO sağlayıcısı ile ortaklık kurarak, dijital başarınız için çalışan uzman bir ekibiniz olur. Yani hedefiniz ne olursa olsun trafik çekmek, potansiyel müşteriler oluşturmak, satışları en üst düzeye çıkarmak, marka bilincini artırmak tüm bu alanlarda sizi teminat altına aldık. SEO stratejilerimizin başarı için optimize edildiğini söyleyebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonuna (SEO) neden yatırım yapmanız gerekiyor?

İnsanlar sorularının yanıtlarını, sorunlarının çözümlerini bulmak veya satın alacakları ürünleri bulmak için günlük olarak arama motorlarını kullanıyor. Her ay yalnızca Google’da 100 milyardan fazla arama yapılıyor!

Bundan yararlanmak ve web sitenize potansiyel olarak yeni müşteriler kazandırmak için, web sitenizin Google veya Bing’in üst sıralarda görünmesi gerekir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), işletmeniz için önemli olan anahtar kelimelerin arama sonuçlarında görünmesi için web sitenizi arama motorları için optimize etme işlemidir.

2021’de SEO başarı şansı?

Bundan 20 yıl önce arama motoru pazarlaması basitti. Tek yapmanız gereken, Google’da hangi anahtar kelimeler için sıralamak istediğinize karar vermek, 400 kelimelik makale yazmak (bu anahtar kelimeleri içeren), birkaç bağlantı oluşturmak, durulamak ve tekrar etmekti.

Bugün durum böyle değil. Sadece yukarıdaki stratejiyi izlerseniz, web siteniz kısa sürede Google’da gerileyecektir.

Modern SEO sadece anahtar kelimeler ve bağlantılarla ilgili değildir, aynı zamanda harika kullanıcı deneyimleri sağlamakla ilgilidir. İlk yapmanız gereken, kullanıcılarınızı anlamak ve ardından web sitenizin içeriğini, amaçlarını mümkün olan en hızlı şekilde tatmin edecek şekilde ayarlamaktır.

Sahip olmanız gereken faktörler

 • SEO Dostu ve teknik SEO hataları içermeyen bir web sitesi
 • Mobil kullanıcılara harika bir deneyim sunan bir web sitesi
 • Harika ve ilgi çekici içeriğe sahip bir web sitesi
 • Hızlı yüklenen ve net bir yapıya sahip bir web sitesi
 • Daha fazla kitleye ulaşmak için markanızı çevrimiçi olarak tanıtma stratejisi
 • Önemli web sitelerinden yüksek kaliteli bağlantıların nasıl alınacağına dair bir strateji
 • Doğru içerik türünü oluşturmak için bir içerik pazarlama stratejisi
 • Mevcut içeriğinizi iyileştirmek için güncelleme
 • Web sitenizin Google Algoritmasında her yıl yapılan yüzlerce değişiklikle senkronize kalmasını sağlamak.

Uygun Fiyatlı SEO Paketleri

Markanız ve işletmeniz için SEO Denetimi, Teknik SEO, Sayfa İçi SEO, Sayfa Dışı SEO, İçerik SEO, SEO Metin Yazarlığı, e-Ticaret SEO, WordPress SEO ve Bağlantı oluşturma dahil olmak üzere eksiksiz bir SEO Hizmetleri sunuyoruz .

 • vModz

 • 600
  monthly
 • SEO Denetimimiz, ihtiyacınız olan Tüm yanıtları almak için düşük maliyetli ancak etkili bir çözümdür. Artık SEO için neyin iyi neyin kötü olduğunu tahmin etmek yok. Web sitenize daha fazla trafik çekmek için ne yapılması gerektiğini size söyleyeceğiz.
 • vWood

 • 2800
  monthly
 • Profesyonel SEO paketimiz, çevrimiçi varlıklarının kurulması veya geliştirmesi gereken işletmeler için idealdir. Sınırlı bir bütçeniz olduğunda hizmetlerimizi ve yatırım getirimizi değerlendirmek için mükemmeldir. Ekstra kurulum ücreti yok.
 • vPlus

 • 3500
  monthly
 • SEO Plus paketimiz, anında sonuç almak için bir SEO stratejisi oluşturması gereken işletmeler için en uygunudur. İşletmeniz için uzun vadede yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Bu bizim en popüler SEO paketimizdir.Ekstra kurulum ücreti yok.

SEO Paketlerimiz neler içerir?

Teknik SEO

Tarama ve indeksleme aşaması için teknik SEO optimizasyonları. Yapılandırılmış veri işaretlemenin kullanımı, web sitesi hız iyileştirmeleri ve xml site haritası optimizasyonu dahil.

Sayfa İçi SEO

Sayfa başlıklarını ve meta açıklamaları optimize etme, dahili bağlantı oluşturma, Google’ın öne çıkan snippet’leri ve sesli arama gibi Sayfa İçi SEO görevleri.

İçerik SEO

Kullanıcı amacını karşılamak için SEO dostu içerik oluşturma. H1 etiketini, başlıkları, görüntü SEO’sunu ve video SEO’sunu optimize etmeyi içerir.

Sayfa Dışı SEO

Bağlantı oluşturma kampanyaları, ziyaretçi gönderme ve marka farkındalık kampanyaları dahil olmak üzere beyaz şapka SEO uygulamaları aracılığıyla bağlantı profilinizi geliştireceğiz.

Dönüşüm Optimizasyonu

SEO sadece trafik ve sıralamayla ilgili değildir, aynı zamanda daha fazla dönüşüm elde etmekle de ilgilidir. Uzmanlarımız, dönüşüm oranlarınızı nasıl artıracağınızı ve size nasıl daha fazla para kazandıracağınızı sağlamak için web sitenizi analiz edecek ve A / B testleri yapacak.

Yerel SEO

Web sitenizi konuma duyarlı aramalar (Google haritaları dahil) için optimize edecek ve web sitenize daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacağız.

Rakip analizi

Ne arayacağınızı bilmeniz koşuluyla rakiplerinizden çok şey öğrenebilirsiniz. Rakiplerinizin analizi, neyi daha iyi yaptıklarını ve daha da iyi sonuçlar elde etmek için adımlarını nasıl tekrarlayacaklarını belirleyecektir.

Anahtar Kelime Araştırması

SEO’da her şey kapsamlı bir anahtar kelime araştırmasıyla başlar. Başarılı bir SEO kampanyasının bel kemiğidir. İşletmeniz için önemli olan anahtar kelimeleri hedeflediğinizden emin olacağız.

Ceza Kontrolü ve Kurtarma

Web siteniz Google tarafından spam yada ban mı yedi? Nedenini bilmeden sıralamalarda ani bir düşüş mü yaşadınız? Google cezası altında olup olmadığınızı ve bundan nasıl kurtulacağınızı size söyleyeceğiz.

Özel SEO Stratejisi

Birçok web sitesi, net bir SEO stratejileri olmadığı için başarısız olur. İlk görevlerden biri, size daha yüksek sıralamalar ve daha fazla trafik kazandırabilecek özel bir SEO stratejisi tasarlamaktır.

İçerik Yazma Hizmetleri

Pek çok işletme için kaliteli içerik yazmanın kolay bir iş olmadığını biliyoruz. Endişelenmeyin, şirket içi profesyonel yazarlarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak harika içerikler oluşturabilir.

Web Sitesi Yapısının İncelenmesi

Çoğu insan, iyi tanımlanmış bir site yapısına sahip olmanın önemini görmezden gelir ve bu SEO için kötüdür. Web sitenizin yapısını gözden geçirip, onu nasıl optimize edeceğinizi ve kullanıcılarınıza daha iyi hizmet vereceğiniz konusunda özel önerilerde bulunacağız.

Sıralama Raporları

Aylık olarak, web sitenizin büyük arama motorlarında nasıl sıralandığına dair detaylı raporlar verilecektir.

İlerleme raporları

Her ay gerçekleştirilen SEO çalışmasının kilometre taşlarını, ölçülebilir hedefleri ve diğer ölçümleri analiz eden ayrıntılı bir rapor verilecektir.