Web Geliştirme

Web Çözümleri

WEB GELİŞTİRME ÇÖZÜMLERİ

DOĞRU WEB ÇÖZÜMLERİ

VagonSoft, Web Geliştirme Çözümlerinin önde gelen hizmet sağlayıcılarından biridir. İşletmelerin, markalarınızın kullanıcılarıyla anlamlı bağlantılar kurmalarına yardımcı olduk. Dijital ortamda güvenilir bir iş kurmak, modern dijital ekosistem için pazarlama zekası gerektirir.

TEMİZ KODLAMA

OPTİMİZASYON

MOBİL UYUMLULUK

NEDEN VAGONSOFT WEB GELİŞTİRME HİZMETİ?

KARMAŞIK OLMAYAN WEB HİZMETLERİ

Hız, yenilik ve mükemmel performans. Bu üç şey web geliştirme projeniz için çok önemliyse, VagonSoft mükemmel bir seçimdir. Neredeyse on yıldır, çeşitli endüstriler için son teknoloji web portalları oluşturma becerisinde ustalaştık. Aritmetik olarak büyüyen E-ticaret endüstrisinden dünyaya yetenekleri sergileyen tek bir portföy sitesine kadar, çok çeşitli web geliştirme projeleri üzerinde çalıştık. Oluşturduğumuz web portalı coğrafi konum takibi, bulut bilişim, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik ve daha pek çok işlevle zenginleştirilmiştir. Ayrıca şirketlerin kurumsal fayda sağlayacak içerik sistemlerini oluşturmak, yönetmek ve optimize etmek için kullanabilecekleri sayısız içerik yönetim sistemi (CMS) geliştirdik. Web sitelerinizin mobil kullanıcılara ilgi çekici bir deneyim sunmasını sağlamak için, ayrıca web geliştirme hizmetinin bir parçası olarak duyarlı bir tasarım sunuyoruz. Web sitenize sadece tarayıcı üzerinden değil, farklı ekran boyutlarına sahip tüm cihaz ekranlarından erişilebilir hale getiriyoruz. Web sitenizi markanızın tam tanıtımını yaparak kullanıcı deneyimi artırıyoruz. Ayrıca web ve mobil uygulamalar geliştirme konusundaki deneyimimiz, birçok şirketin sektörel rekabette avantajına dönüştürmesine yardımcı oldu.

E-ticaret Geliştirme

Çevrimiçi perakende büyümesini hızlı bir şekilde izlemek veya çok kanallı bir stratejiye yeni kanallar eklemek için e-ticaret geliştirme uzmanlığımızdan yararlanın. Bir e-ticaret web sitesi geliştirmek bir ok gibi değildir. Uzmanlık, dikkatli karar verme, düşünceli tasarım ve zengin teknik bilgi gerektirir. Codified tüm bunlara ve daha fazlasına sahiptir. Bir e-ticaret web sitesi geliştirmek için bize kaydolduğunuzda, çevrimiçi perakendecilikte en iyi ilerlemeyi göreceksiniz.

API ve Mobil

İşinizi ve uygulamalarınızı gittiğiniz her yere götürmenizi sağlayan mobil arka uçlar ve API'ler geliştiriyoruz. Arka uç, her mobil uygulamanın omurgası gibidir. Verileri almak için gereken uygulama yapısını ve ağ altyapısını sağlar ve ayrıca dosya depolama, veritabanı yönetimi vb. faaliyetlerden de sorumludur. Kodlanmış Web Çözümleri ile, tamamen oluşturmak için diğer uygulamalarla entegre edilebilen mobil arka uçlar ve API'ler oluşturabilirsiniz. işlevsel üst Mobil Uygulamalar.

ERP Çözümü

Kaynak planlama ve fonksiyon yönetimi için ERP uygulama geliştirmeyi seçerek işinizi strateji haline getirin. İş operasyonlarınız üzerinde tam kontrole sahip olmak için bir kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemi kullanın. Codified, tüm görevleri yerine getiren bir ERP çözümü oluşturmanıza yardımcı olabilir - envanter kontrolüyle bağlantı kurmak için finansmanı yönetin, hatta pazarlama ve kontrol operasyonlarını 360 derece izleyin.

Web Uygulamaları

VagonSoft, etkileşimli ve güvenli web uygulamaları oluşturma konusunda güvenilir bir isimdir. Başlangıcından bu yana ön uç web geliştirme her zaman bizim uzmanlık alanımız olmuştur. Dinamik kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için birçok web uygulaması oluşturduk. Web geliştiricilerimiz, çok çeşitli çerçeveler (Djanlgo, React, Angular vb. dahil) kullanarak web uygulamaları oluşturma konusunda uzmandır.

Wordpress Geliştirme

1.000'den fazla memnun müşteriye WordPress geliştirme hizmetleri sağladık. Kullanımı kolay, kullanıcı dostu ve çok verimli bir web sitesi veya e-ticaret mağazası oluşturuyoruz. Geliştirdiğimiz web sitesi, harika bir pazar yanıtı ve artan trafik almanıza yardımcı olacaktır.

Woo E-Ticaret Geliştirme

Woo-Commerce, çevrimiçi E-ticaret mağazası geliştirme için en büyük platformdur. İster bir start-up ister bir şirket olun, küresel müşteriler için uçtan uca iş geliştirme reklam hizmetleri sunuyoruz. Woo-Commerce geliştirmemiz, müşterilerinizin e-ticaret deneyiminin tüm boyutunu değiştirecek.