Wordpress Hizmetleri

Wordpress Hizmetleri

Başarılı olmasını istediğiniz bir projeniz ya da harika fikirleriniz var, web sitenizin bunu yansıtmasının zamanı geldi. WordPress uzmanlığımızla yardımcı olabileceğimiz yer burasıdır. VagonSoft, tüm WordPress ihtiyaçlarınızı destekleyebilecek lider WordPress tasarım ve geliştirme şirketidir.

Danışmanlık

Uzman tavsiyesi, karmaşık bir projede hızlı bir yol almanızı sağlıyor. Uzmanlarımızın teknik tavsiye ve yönlendirme, problem çözme ve altyapı danışmanlığı yoluyla size rehberlik etmesini isteyin.

Özel Tasarım

İyi yapılmış tasarım ziyaretçilerinizin kullanıcı deneyimini arttırır. En iyi yapılan tasarım size doğru sonuç verir. Bir görünüm oluşturmaktan daha fazlasını yapıyoruz. Sizinle bağlantı kuruyor ve markanızı bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Geliştirme

Güvenli, yüksek kaliteli kod yalnızca bir başlangıçtır. Sitenizin kapsamlı olması için tüm küçük ayrıntıları dikkate alıyoruz. Sitenizi her adımda hızlı, güvenli ve güvenilir hale getirmek için yenilikçi bir yaklaşım sergiliyoruz.

Optimizasyon

Bir web sitesinin en önemli iki noktası güvenlik ve performanstır. Çok seviyeli kod denetimleriyle, web sitenizdeki her kod satırının olabildiğince güvenli ve performanslı olmasını sağlıyoruz.

İçerik Transfer

İçeriğiniz ister bir veritabanında (MySQL, SQL Server, Oracle vb.), İster web tabanlı bir sistemde (API aracılığıyla) veya dışa aktarılan bir dosyada olsun, hepsini WordPress’e aktarabiliriz.

Bakım & Güvenlik

WordPress web siteniz için asla endişelenmeyin. Destek ekibimiz web sitenizi güncel tutacak, otomatikleştirilmiş site dışı yedeklemeleri, harici güvenlik taramalarını ve daha fazlasını programlayacaktır.

Neden VagonSoft?

WordPress geliştirmeye odaklıyız, ekibimizin en iyi uygulamalar ve en yeni özellikler konusunda bilgili olduğundan emin olabilirsiniz. Aslında, WordPress’e olan ilgimiz işimizin çok ötesine geçiyor. VagonSoft Wp Uzmanları, WordPress’in temel gelişimine katkıda bulunmak için boş zamanlarında herkesin ücretsiz elde edebileği eklentiler oluşturma çalışmasındalar. Web sitenizin için en iyisine karar verecek güzel bir ekibe sahibiz. A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı dinliyor ve ona göre tasarlıyoruz.

Sektörün en iyi WordPress Uzmanlığı

VagonSoft, Doğru plana sahip olmak başarı için zorunludur. En yeni web ve mobil deneyimleri tasarlamak ve oluşturmak için WordPress’i kullanarak öncülük ediyor. Strateji ve planlamadan tasarım ve geliştirmeye kadar uçtan uca WordPress geliştirmeleri sağıyoruz. Ayrıca tam veri geçişi, kapsamlı API entegrasyonları, ölçeklenebilirlik, performans ve uzun vadeli rehberlik ve bakım sağlıyoruz. Tüm ekibimizin sürekli olarak WordPress’te geliştirme konusunda en iyi uygulamaları öğrenmesi ve web sitenizin hızlı ve güvenli olmasını sağlamasıyla gurur duyuyoruz.

Yardıma ihtiyacın mı var ? VagonSoft destek ekibine 0850 304 19 48 numaralı telefondan ulaşabilirsin.

VagonSoft © 2021 Site map | Tüm hakları saklıdır.