WordPress Hizmetleri

VagonSoft Eğitim Blogu

WordPress Hizmetleri

WordPress Hizmetleri Basit arayüzü ve kullanışlı yapısıyla WordPress, günümüzün en çok tercih edilen CMS servisidir. Nitekim işlevsellik açısından baktığımızda WordPress tabanlı sitelerin oldukça yüksek bir performansa sahip olduğunu söylemek mümkündür. Bu noktada VagonSoft olarak özel WordPress Hizmetleri ile sitenizin performansını çok daha üst düzeye çıkarmayı vadetmekteyiz. Son derece geniş hizmet seçeneklerimizden yararlanarak yüksek işlevselliğe sahip bir site altyapısı elde edebilirsiniz.

Buna ek olarak ekibimizin son derece geniş ve uzman personellerden oluştuğunu ifade etmek isteriz. Bu doğrultuda sitenizin tasarımdan güvenliğe, kodlamadan bakıma kadar pek çok farklı alanda sorumluluğunu üstlenmekteyiz. Profesyonel bir biçimde organize ettiğimiz çalışma sürecimizle tüm hizmetlerimizde en kısa zamanda teslimat sağlayabilmekteyiz. Ayrıca süreç boyunca sizinle kesintisiz bir biçimde iletişimde kalarak her yeni adımı talepleriniz doğrultusunda atmaktayız.

VagonSoft WordPress Hizmetleri

WordPress çözümleri kapsamında sizlere son derece kapsamlı bir destek sunmaktayız. Bu açıdan sitenizin her noktasında yüksek bir işlevsellik ve üst düzey bir performans elde etmeyi amaçlamaktayız. Bu doğrultuda sunduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Sitenizde WordPress geliştiricilerinin sunduğu temalara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. WordPress altyapısına uygun özel tema tasarımlarıyla sizlere özgün bir site sunmaktayız.
  • Benzer bir biçimde pek çok kullanıcı WordPress temalarının yalnızca WordPress tabanlı sitelerde kullanılabildiğini sanmaktadır. Aksine çeşitli özelleştirmeler ve uyarlamalar sonucunda farklı altyapılarda da beğendiğiniz ve satın aldığınız temaları kullanabilirsiniz. Bu yönde talepleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • WordPress tabanlı sitelerin performansını artırmak için pek çok eklenti seçeneği mevcuttur. Bu noktada sizlere son derece bütçe dostu fiyatlarla premium eklenti desteği sağlamaktayız. Ayrıca sitenizin ihtiyaçlarına yönelik özel araçlar da geliştirmekteyiz.
  • API entegrasyonları yardımıyla WordPress tabanlı sitenizin farklı platformlarla entegre bir biçimde çalışmasına yardımcı olmaktayız. Özellikle E-Ticaret sitelerinin sıklıkla kullandığı bu yöntem için bize ulaşabilirsiniz.
  • WordPress, SEO açısından oldukça başarılı bir CMS servisidir. Ancak pek çok sitenin WordPress kullandığını varsayarsak bu noktada ince ayarlamalar yapmak bir adım öne geçmenize yardımcı olabilir. Sitenizin tasarımını SEO açısından ele almak konusunda bize güvenebilirsiniz.
  • Benzer bir biçimde site performansı ve yükleme hızı gibi başlıklarda da sizlere ideal çözümler sunmaktayız. Google’ın yükleme hızına verdiği önemi göz önüne alırsak, bu tür optimizasyon çalışmaları sitenize SEO açısından da katkı sağlar.
  • Son olarak WordPress tabanlı sitenizin güvenliği için de bizimle iletişime geçebileceğinizi vurgulamak isteriz. Uzman yazılımcılarımızın desteğiyle sitenizde kod denetimleri gerçekleştirerek olası güvenlik açıklarını tespit etmekteyiz. Bu doğrultuda önlemler alarak çok daha güvenli bir site kullanımına imkan vermekteyiz.
  • Yukarıda belirttiğimiz başlıkların dışında kalan WordPress geliştirmeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitenizin optimizasyonu açısından sizlere standartların üstünde bir deneyim sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel WordPress Hizmetleri

VagonSoft olarak internet sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda ideal çözümler üretmekteyiz. Gerek sıfırdan WordPress site tasarımı gerekse de bakım ve güncelleme projeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinizi iletmenizin akabinde ekibimiz hemen bir proje planı oluşturarak sizi sürecin gelişimi hakkında bilgilendirecektir. Onayınız doğrultusunda çalışmalara başlayan ekibimizin projeyi en kısa zamanda tam bir işlevsellikle teslim edeceğinden emin olabilirsiniz.

Bu noktada tasarım sürecinin her aşamasında testler aracılığıyla kullanıcı deneyimini gözden geçirdiğimizi vurgulamak isteriz. Aynı zamanda çeşitli şablonlar yoluyla fikrinizi alarak geliştirmelerimize bu yönde devam etmekteyiz. Bakım ve güncelleme projelerinde de benzer bir biçimde sizinle iş birliği içerisinde sitenin ihtiyaçlarını tespit etmekteyiz. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum Gönder

İsim

Mail Adresi

Website